image

Inovativní trainee kurz, který do tebe investuje.

image

Trainee program IT-absolvent jsme vytvořili proto, abychom pomohli s rozjezdem kariéry nadějných programátorů. Vyvíjet software je totiž mnohem složitější, než jen umět programovat. Za 10 týdnů společné práce tě připravíme na praxi a rozšíříme tvé dovednosti z programátora na úroveň vývojáře.

Za tradiční kurzy zaplatíš bez ohledu na to, zda se něco naučíš a umíš to v praxi využít k získání lepší práce. My věříme, že to jde i lépe.

Nechceme abys kupoval zajíce v pytli, proto za studium dopředu neplatíš NIC.

Nejsme ale charita ani neziskovka. Podle nás má být i vzdělání win-win obchod. K tomu využíváme tzv. Income Share Agreement a práci na kontrakt.

6

Let zkušeností

500+

Hodin workshopů

50+

Spolupracujících IT firem

Když úspěšně dokončíš náš program, najdeme společně projekt, na kterém zúročíš nabyté dovednosti. Po dobu následujících dvou let navýšíme tvou „prodejní cenu“ o naši odměnu.

Díky nadstandardnímu výdělku si výrazně přilepšíš (naši absolventi obvykle vydělávají hned od začátku více než 2.500 Kč/den) a my dostaneme odměnu za dobře odvedenou práci na tvém vzdělání.

Jsme v tom společně a věř tomu,
že nám záleží na tvém úspěchu!

image
image

NÁŠ TÝM

Kdo za projektem stojí a s kým se budete setkávat? Poznejte nás více.

Napsali o nás

image

Klik podcast

SME.sk

„Niečo podobné ako Lambda School v našom regióne robí spoločnosť SmartBrains v Brne cez svoj portál IT-absolvent. Podobne ako Lambda School ponúkajú vzdelanie za dohodu o zdieľaní budúceho príjmu. Študent dostane niekoľkomesačné vzdelanie zdarma, a potom sa stane kontraktorom spoločnosti a pracuje na projektoch v iných firmách.“

image

Kdo jsme

image

Máme rádi IT svět a volnost, kterou poskytuje. Vzděláváme a pomáháme s rozjezdem nováčků pomocí inovativního projektu IT-absolvent, podílíme se na vývoji různých systémů formou Developer-as-a-Service a taky pracujeme na vlastních projektech.

Svými produkty a službami se snažíme demokratizovat IT technologie pro segment malých a středních firem v Česku a na Slovensku. Takovým produktem je třeba naše platforma pro digitalizaci věrnostních karet Stammgast.

Smartbrains solutions s.r.o.

IČ: 043 800 11 | DIČ: CZ04380011