image

Reference

Viktor byl supr, pohotovej, vtipnej, na první pohled když otevře pusu, tak člověk cítí, že skutečně ví, o čem mluví. Skvělý byly určitě poznatky z praxe, věc, kterou člověk ze školy nezná. Vlastně se to vůbec nedá srovnat s tím, jací lidi člověka učí ve škole. Prostě fantazie.

Co se mi líbilo nejvíce? Určitě praktická zaměřenost. A taky obtížnost. Ve škole je kurz nastavenej většinou tak, aby ho dala většina, ale ve výsledku to pak nikomu nic nedá. Tohleto má podle mě mnohem větší smysl. Další silnou stránkou jsou kvalitní lektoři. Člověk cítí, že ho chtějí něco naučit a ne si tam jen odsedět ty hodiny a jít domů. Podrobné code review je taky parádní.

KUBA
Brno
Plusy lektora – dobrá komunikace, vstřícnost, znalost daného oboru.

Nejvíce se mi líbilo že je tento program zaměřený přímo na praxi.

PATRIK
Brno
Supr bylo, že kurz vedl člověk z praxe, který nás učil potřebné věci a ne zbytečné detaily jako ve škole. A že je zdarma, protože to není standard. S Kubou je sranda, všemu rozumí, vše perfektně ukáže, žádná otázka ho nezaskočí, spoustu věcí vysvětloval na domácích úkolech, což je super.
TOM
Brno
Skill a znalosti, které Kuba předvedl – klobouk dolů. Z mého pohledu zde nelze mluvit o slabých stránkách. Bral to hopem, ale stihnout tolik věcí za 30h ani jinak nejde.

Workflow jako v reálném zaměstnání. Jira, git, gitlab, codereview + komunikace s lektorem, domácí úkoly. Rozhodně díky, že něco takového děláte. I když jsem zatím lamík, za poměrně krátkou dobu jsem udělal v JS velký pokrok. Sám bych se takhle neposunul.

ROMAN
Brno
Lektor: osobní přístup, schopnost pracovat za pochodu, jasně a přehledně podaná látka.

Na programu bylo nejlepší právě to zaměření na praxi. Vysvětlení praxi teorii a naopak. Přehlednost, přes množství informací jsem neměl pocit že bych se v tom vyloženě ztrácel.

VOJTA
Brno
Lektor má dobré komunikační schopnosti, věnoval se nám skoro pořád i mimo kurz.

Domácí úkoly jsou skvělé na procvičení a na naučení všech dostupných technologií.

FRANTA
Brno
Kamil byl trpělivý a přizpůsoboval se našim znalostem a schopnostem. Nejvíce se mi líbilo, že program byl zadarmo a přesto kvalitní. Individuální přístup, nejen učení JS a knihoven ale i práce v teamu a pomoc s OSVČ byrokracií.
JIRKA
Praha
U Marka musím vyzdvihnout aktivitu na Slacku – na dotazy odpovídal velmi obsáhle a ochotně. Bylo vidět, že má v praxi zkušenosti. Navíc se mi líbilo, jak nám sděloval k daným tématům to, co ve své praxi zažil.

Viktor má skvělé prezentační schopnosti. Top odbornost. Je na něm vidět upřímný zájem v tom, aby účastník kurzu uspěl – a to nejen v kurzu, ale i v cílovém získání práce. Ani nevím, co bych mohl vytknout… 🙂

Nejvíce se mi líbily zadané úkoly. Jednak to, že jsme vyvinuli projekt, nikoli pro každý úkol novou appku, ale jeden celek se vším všudy. Dále obtížnost úkolů, ačkoli některé nebyly vůbec snadné. Následná code review od lidí z praxe, to je k nezaplacení. Díky nim jsem mohl vědět, nehledě na funkčnost, co je správně či nikoli.

To, že je program zadarmo, je samozřejmě bezkonkurenční výhoda. Kluci, jen tak dál. Osobně jsem strašně rád, že mi tehdy na sociální síti vyskočila reklama na IT-absolventa!

ADAM
Brno
Lektor má obrovskú kapacitu vedomostí (možno niekedy veľa informácií naraz, ale inak vpohode 🙂

Medzi plusy radím prácu na projekte používaním naučených technológií a nástrojov, jira systém.

VERONIKA
Brno
Lektor? Srozumitelný, zábavný, trpělivý ke všem dotazům; někdy by mohl více nechat tázajícího dokončit myšlenku 😉

Nejlepší je seznámení s aktuálními trendy a technologiemi ve velmi rychlém čase, rychle se člověk naučí základy toho, co je zrovna potřeba, na těch pak může dále samostatně stavět. Bylo by fajn, kdybychom i na hodinách více rovnou programovali, ale je fakt, že to by asi bylo časově neúnosné.

FRANTA
Brno
Plusy lektora – vstřícný přístup, jasné stručné vysvětlení.

Nejlepší na programu je možnost si pustit záznam – tj. kdykoliv a vždy když mi něco není úplně jasné/nejde mi – video pozastavím a problém vyřeším.

JAKUB
Praha
Čo sa mi páčilo najviac? Jednoznačne code review. Pri nej som sa asi naučil toho najviac, keďže to človek nemôže odbiť tým, že to funguje, tak to nechám tak. Ďalej to bola trpezlivosť lektorov behom nich a detailnejšie vysvetlenie chýb.
IGOR
Brno

Chceš zjistit, jak o nás budeš po kurzu mluvit ty?

Tak to se nejdřív musíš přihlásit!